Asystenta pośrednika nieruchomości- także bez doświadczenia

Poławscy Nieruchomości
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma Poławscy Nieruchomości działająca od 1997 roku w branży nieruchomości zatrudni lub podejmie współpracę z agentem nieruchomości. Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem w branży pośrednictwa jak i osoby zdecydowane na rozpoczęcie kariery.

Główne zadania:
- pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży,
- sporządzanie dokumentacji fotograficznej,
- wprowadzanie ofert do systemu,
- oferowanie i prezentację ofert,
- dokonywanie formalności związanych z przekazywaniem nieruchomości,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem,
- monitorowanie rynku nieruchomości,
- dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

- wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej,
- skrupulatność i dobra organizacja pracy,
- solidność, zaangażowanie, komunikatywność,
- aktywność i kreatywność w pozyskiwaniu klientów,
- dyspozycyjność,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- własny samochód mile widziany,
- umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,
- przyjazne i nowoczesne środowisko pracy,
- atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na podstawie oraz prowizji od uzyskanych wyników,.
- pełne wsparcie na każdym etapie wykonywanych obowiązków.
Praca agenta nieruchomości wykonywana jest zarówno w biurze jak i w terenie. Praca w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

CV wraz z zawartą w nim klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poławscy Nieruchomości w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” prosimy kierować na adres: @ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)