Dam prace woj. łódzkie

proeuropa.com.pl
  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie pow. tomaszowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Specjalista ds. Szkoleń
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie

Poszukujemy dynamicznej, otwartej, pomysłowej i konsekwentnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń.

Do zadań Specjalisty ds. Szkoleń będą należały następujące zadania:

obsługa bieżących spraw,
kontakty z klientami (uczestnikami szkoleń),
przygotowywanie ofert,
pozyskiwanie nowych klientów na szkolenia,
działania związane z organizacją szkoleń
W związku z tym, że praca będzie wymagała ciągłego kontaktu z ludźmi, idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:

komunikatywność i ponadprzeciętna zdolność nawiązywania kontaktów z ludźmi,
kreatywność, otwartość na nowości oraz zmiany, chęć zdobywania nowych umiejętności,
dynamizm i pozytywne nastawienie do życia,
umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu,
nastawienie na cel i konsekwencja w działaniach oraz terminowość,
umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywanej pracy,
wysoki poziom kultury osobistej,
wykształcenie min. średnie,
znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office,
Dodatkowe atuty, które będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji:
doświadczenie na podobny stanowisku,
znajomość tematyki mediów społecznościowych,
prawo jazdy kat. B,
Osobie, którą zatrudnimy oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole,
atrakcyjne warunki finansowe,
możliwość rozwoju

Dokumenty proszę przesyłać na maila: @
lub w siedzicie firmy przy ul. Szeroka 7/11a lok.17
w Tomaszowie Mazowieckim
Tel. 509 44 94 11
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)