Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.01.2024

Samodzielny przedstawiciel handlowy

HiDRO-Clima sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Firma HiDRO-Clima sp. z o.o. w zawiązku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

samodzielny przedstawiciel handlowy

na obszarze:
- województwo zachodniopomorskie/lubuskie
- województwo pomorskie/kujawsko-pomorskie
- województwo podlaskie/warmińsko-mazurskie
- województwo mazowieckie/świętokrzyskie
- województwo śląskie/małopolskie
- województwo wielkopolskie/łódzkie

Zadania:

Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;
Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
Koordynacja procesu realizacji zamówień
Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie
Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)
Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
Potwierdzona skuteczność handlowa
Prawo jazdy kat B i własny samochód
Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiejętność autoprezentacji, zdolność samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność finalizowania sprzedaży)
Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę AGENCYJNĄ
Nienormowany czas pracy
Okresowe szkolenia w siedzibie firmy i u poddostawców
Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników

Warunkiem udziału w rekrutacji jest spełnienie wymagań wobec stanowiska (wymaganiem kluczowym jest posiadanie wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w prowadzeniu aktywnej sprzedaży).

Osoby spełniające wymagania kwalifikacyjne prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych) proszę wysyłać na adres: @

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, zostaną one zniszczone po zakończonym procesie rekrutacji.