Pałac Łazienki II Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Pałac Łazienki II w Ciechocinku
  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie pow. aleksandrowski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Ciechocinek
Woj. Kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż produktów hotelowych kierowanych do Gościa indywidualnego, z głównym wykorzystaniem kanału sprzedaży bezpośredniej
• Przygotowywanie indywidualnych ofert i kalkulacji
• Współpraca z pozostałymi działami firmy celem prawidłowej obsługi Gości przypisanych do Specjalisty
• Raportowanie efektów działań sprzedażowych, marketingowych
• Inicjatywa w działaniach sprzedażowych i marketingowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: hotelarstwo, turystyka, biznes, ekonomia, marketing)
• Minimum 2 letnie doświadczenie w hotelarstwie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w obiekcie MEDICAL )
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Excel-bardzo dobra znajomość, mile widziana znajomość programów Power Point, Photo Shop)
• umiejętności organizacyjne i samodyscyplina
• Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwości rozwoju w zespole obiektu typu Medical

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
Prosimy o dopisanie:
Wyrażam Zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Resort- tj. B 5 Sp. z o.o. , ul. Raczyńskich 6 , 87-720 Ciechocinek, dla celów rekrutacji (udzieloną zgodę możesz w każdym czasie cofnąć). Zostałem ponadto powiadomiony:
- o administratorze danych osobowych,
- o powołanym inspektorze Ochrony Danych Osobowych,
- o celach, podstawie prawnej i okresie przetwarzania danych,
- o prawach, które przysługują Mi w związku z przetwarzaniem moich danych.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)