Fryzjer/ Fryzjerka, cały etat, centrum Radomia

Hair & Skin

Inny

Umowa o pracę

Nowy w Radomiu Salon fryzjersko – kosmetyczny HAIR & SKIN zaprasza do kontaktu osoby samodzielne, kreatywne i odpowiedzialne o wysokiej kulturze osobistej do pracy na pełny etat w godzinach 10-18 lub do ustalenia.
Propozycja dla Ciebie:
• Bardzo dobre warunki pracy
• Centrum miasta
• Praca na wysokiej jakości kosmetykach fryzjerskich
• Umowa o pracę
• Przyjazna atmosfera, samodzielne stanowisko pracy
Twoje obowiązki:
• Usługi: strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne, upięcia, przedłużanie i zagęszczanie
• Obsługa salonu
• Dbanie o czystość salonu

Nasze wymagania:
• Doświadczenie, kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność doboru koloru i fryzury do cech osobniczych klienta
• Chęć rozwoju i zaangażowanie
• Dobry kontakt z klientem i kultura osobista

Napisz lub zadzwoń:
Miejsce pracy
  • Radom
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.