Pracownik Obsługi Klienta w restauracji w Galerii Bonarka!

Food & Friends Kraków Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

CHODZI ZA TOBĄ NATURALNIE DOBRE JEDZENIE I SZUKASZ PRACY?

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

Interesuje Cię praca w elastycznym wymiarze godzin albo praca na cały etat?
Zespół pełen młodych i sympatycznych ludzi?
Dzięki sprawnej i efektywnej współpracy kadry, nasz lokal obsługuje już kilkuset klientów dziennie!

W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Charlie Food & Friends mieszcząca się w Galerii Bonarka Kraków poszukuje 2 nowych członków zespołu na stanowisko:

1) Pracownik Obsługi Klienta
2) Pracownik Wydawki

Gwarantujemy elastyczny czas pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie!

Zakres obowiązków:
- budowanie pozytywnej relacji z gośćmi, tworzenie przyjaznego klimatu w restauracji;
- obsługa kasy fiskalnej;
- sugestywna sprzedaż produktów;
- egzekwowanie standardów przygotowywania i ekspozycji produktów;
- fachowa obsługa urządzeń gastronomicznych,
- sprawne wydawanie potraw,
- osobiste przygotowywanie ekspozycji dań i produktów we współpracy z szefem kuchni i managerem;
- przygotowywanie produktów,
- utrzymywanie czystości i porządku w restauracji;

Wymagania

- dyspozycyjność
- punktualność
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- książeczka sanepidowska

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- szeroki pakiet socjalny (posiłki pracownicze, Karta Multisport)

Kandydaci powinni wykazać się: wrażliwością na naturalny smak, uczciwością, samodyscypliną oraz dobrym humorem i umiejętnością pracy w grupie ;-)

Jeśli jesteś osobą posiadającą książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, lubisz gotować i robisz to z zamiłowaniem ta oferta jest dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Prosimy o dodanie Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)