Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Pracownik zabezpieczenia technicznego

Sekret Pro Sp z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma SEKRET PRO Sp z o.o. w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracownika zabezpieczenia technicznego w Gorzowie Wlkp.
Zakres obowiązków: montaż elektronicznych urządzeń
i systemów alarmowych oraz eksploatacja, konserwacja
i naprawa w miejscu ich zainstalowania .
Montaż urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz ich eksploatacja,konserwacja i naprawa.

Wymagania

dyspozycyjność, sumienność.
Posiadanie aktualnego wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego oraz świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacją siecią na stanowisku pracy.

Zatrudnienie od zaraz.
Wynagrodzenie 3000 netto okres próbny.
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt w godzinach 8:00 - 15:00