PRACOWNIK PRODUKCYJNY - POMOCNIK OPERATORA CNC

STOMILEX
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Inny

Umowa o pracę

Stomilex sp. z o.o. PIASTÓW
Poszukuje pracownika na stanowisko :

Pracownik produkcyjny - pomocnik Operatora wykrawarek laserowych do blach/rur

Miejsce pracy: PIASTÓW

Opis stanowiska:
- pomoc przy obsłudze wycinarki laserowej 2D i 3D TRUMPF/BLM,
- pomoc przy rozładunku detali po cięciu laserowym,
- pakowanie detali,
- weryfikacja jakościowa i ilościowa,
- efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi,
- nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji

Wymagania

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem,
- wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie,
- samodzielność i dokładność,
- uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych oraz wózków widłowych mile widziane
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- długofalową współpracę,
- możliwość zdobywania nowych umiejętności,
- pracę w systemie zmianowym,
- możliwość rozwoju.

• Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres @
• Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)