SANTANDER PARTNER - DORADCA KLIENTA FIRMOWEGO

ZBIGNIEW OWCZAREK
  • Garwolin, mazowieckie pow. garwoliński

Księgowy

Umowa o pracę

Santander Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o ustalonej pozycji wśród banków z kapitałem zagranicznym. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów dla firm oraz klientów indywidualnych, współpracując z placówkami partnerskimi. Partner to przedsiębiorca, z którym Bank zawarł umowę agencyjną, a placówka partnerska to placówka agencyjna Santander Bank Polska S.A. działająca w imieniu i na rzecz Banku. Obecnie Placówka Partnerska poszukuje kandydata, z którym podpisze umowę na stanowisko:

doradca Klienta/mobilny doradca Klienta - Klient FIRMOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych,
- realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze standardami Banku,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami,
- wysoka jakość sprzedaży i obsługi klientów,
- rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych w placówce,
- aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku,
- odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w Placówce Partnerskiej przepisów i regulacji prawnych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub telekomunikacyjnych
- bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
- aktywność w pozyskiwaniu klientów,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji z klientami,
- orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
- atrakcyjny system motywacyjny,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV do 15 lipca 2020

z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Santander Bank Polska S.A. Placówka Partnerska nr.1 w Garwolinie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych dla osób ubiegających się o zatrudnienie"
Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/56/WE (dalej jako: „RODO”), informujemy Panią/Pana o sposobie i celu w jakim przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe (dalej jako: „Dane”), a także o przysługujących Pani/Panu prawach związanych z ochroną Danych.
Administratorem Pani/Pana Danych jest Firma Zbigniew Owczarek z którą można skontaktować się:
•pisemnie, kierując korespondencję na adres:
Zbigniew Owczarek, 08-400 Garwolin, ul. Kościuszki 4/1
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)