Konstruktor mechanik

IDEA Arkadiusz Kardyś
  • Tychy, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Chcesz przyczyniać się do usprawnień w Polskim przemyśle? Potrafisz wymyślać nowe rozwiązania oraz proponować usprawnienia już istniejących? Szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• projektowanie całych stanowisk i maszyn oraz ich elementów;
• modernizowanie istniejących projektów maszyn;
• sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej;
• dobór podzespołów do projektowanych maszyn i stanowisk;
• koordynowanie procesu produkcyjnego powadzonych projektów – współpraca z podwykonawcami;
• tworzenie propozycji rozwiązań na etapie ofertowania oraz wyceny;
• czynny udział w ustaleniach szczegółów technicznych projektów.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn, robotyka i automatyka lub pokrewne;
• biegła znajomość oprogramowania CAD (mile widziana znajomość SolidWorks, Autocad, Inventor, etc.);
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej;
• minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu maszyn na podobnym stanowisku;
• umiejętność analizy rysunków i specyfikacji technicznych;
• umiejętność pracy w zespole;
• umiejętność analitycznego myślenia;
• dobra organizacja pracy;
• kreatywność i podejmowanie własnych inicjatyw;
• prawo jazdy kat. B;
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• umowę o pracę z elastycznymi godzinami pracy;
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
• premie projektowe;
• możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej;
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
• wyzwania podczas realizowanych innowacyjnych projektów.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)