ŚWINOUJŚCIE! AUDYTOR

DIVE POLSKA
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Inny

Umowa o pracę

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
- dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania

- stały dostęp do Internetu,
- wysoka kulturą osobista,
- komunikatywność,
- uczciwość.

- możliwość nagrywania

Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym profilu w zakładce testy)
dla nowych Tajemniczych Klientów !

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE DIVE POLSKA
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)