Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Kierownik budowy

ZURiP S.A. Małogoszcz
  • Małogoszcz, świętokrzyskie pow. jędrzejowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma remontowo budowlana poszukuje Kierownika budowy z uprawnieniami bez ograniczeń / budownictwo ogólne/ .
zadania:
nadzór realizowanych przez spółkę kontraktów, współpraca z inwestorami, projektantami, koordynacja pracy podwykonawców, prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót, przygotowanie dokumentacji powykonawczej
oczekiwania:
co najmniej 3 letnie doświadczeniew wykonawstwie, 2 letnie uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w secjalności konstukcyjno - budowlanej bez ograniczeń, znajomość prawa budowlanego oraz programu NORMA i AUTOCAD , umiejętność kontroli kosztów prowadzonych budów, profesonalna organizacja pracy.
oferujemy:
narzędzia pracy/ samochód , laptop, telefon/ ,
stabilna pracę