Kelner/Kelnerka do restauracji w Świerklańcu

Restauracja
  • Świerklaniec, śląskie pow. tarnogórski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko kelnera w restauracji w Świerklańcu.

Opis stanowiska:

• sprawna i uprzejma obsługa gości restauracji;

• dbanie o wizerunek restauracji;

• praca podczas bankietów i innych imprez obsługiwanych przez restaurację.

Wymagania

• aktualna książeczka zdrowia;

• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

• otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów;

• miła aparycja i wysoka kultura osobista;

Zapewniamy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• pracę w młodym i dynamicznym zespole;

• dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 608 -630-025

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)