Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.01.2024

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Recruiters Polska
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Znasz język niemiecki na poziomie minimum B2? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to wyślij nam swoje CV.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta z Katowic, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Na ten moment proces rekrutacyjny, praca i szkolenia odbywają się zdalnie, docelowo jest to praca w centrum Katowic.

Nie wymagamy doświadczenia - to u nas możesz postawić swoje pierwsze kroki w Obsłudze Klienta!

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom min.B2
• Dobra znajomość języka angielskiego - poziom min.B1
• Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
• Zdolności analityczne,
•Gotowość do podejmowania wyzwań

Zakres obowiązków:
• Klasyfikacja i wprowadzanie zgłoszeń do wew. systemu firmy
• Obsługa klienta z językiem niemieckim (telefon, czat, maile)

Oferujemy

• Wynagrodzenie od 5.300 PLN brutto na start
• Atrakcyjny program szkoleń
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
• Ciekawą i stabilną pracę na pełen etat

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.