Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.12.2023

SPEDYTOR z doświadczeniem do Szczecina !

CAVERAL
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

MIEJSCE PRACY: CAVERAL ul. Wojska Polskiego 184c, Szczecin

OBOWIĄZKI:
• kompleksowe organizowanie transportu ładunków,
• kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji,
• ścisła współpraca z zagranicznymi kontrahentami oraz kierowcami i budowanie długofalowych, pozytywnych relacji,
• realizacja założonych budżetów,
• obsługa urządzeń biurowych

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (warunek konieczny),
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
• dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (MS Excel i MS Word),
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i klarowny system premiowania,
• prywatną opiekę medyczną,
• lunche w całości refundowane przez pracodawcę,
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
• stały grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00),
• wsparcie działu handlowego oraz możliwość ew. wspierania się własnym taborem,
• wyjątkowo przyjazną i radosną atmosferę,
• REALNĄ możliwość awansu

Zainteresowane ofertą i spełniające wymagania osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „ Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia danej rekrutacji a także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Caveral sp. z o.o. sp. k.”

Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą, która dotyczy przetwarzania Państwa danych osobowych:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.