Praca dla pielegniarki opieki długoterminowej w domu pacjent

NZOZ Centrum Medyczne
  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Inny

Umowa o pracę

Miejsce pracy: miasto Zawiercie
Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u pacjenta
przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji
prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania

wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
wymagane kwalifikacje w postaci ukończonego kursu kwalifikacyjnego lub specjalizacji w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa: środowiskowego, rodzinnego, zachowawczego, środowiskowo-rodzinnego, pediatrycznego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, geriatrycznego lub paliatywnego
co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym lub w domu pomocy społecznej na stanowisku pielęgniarki
sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

atrakcyjne i stabilne warunki pracy
forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)
przyjazne środowisko pracy
praca jednozmianowa

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem
Dodana
Wygasa (za 6 dni)