Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.01.2024

Monter instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych

F.H.U. KLIMWER WERNER KROCZEK
  • Radzionków, śląskie pow. tarnogórski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma F.H.U. KLIMWER posiada duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych i chłodniczych.
Poszukujemy kandydata na stanowiska:
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
oraz
MONTER I SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH I WENTYLACYJNYCH

Zakres obowiązków:
• montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• montaż instalacji sanitarnych,
• wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych,
wentylacyjnych
• nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii, bieżąca konserwacja,
• prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Oczekiwania:
• prawo jazdy kat. B
• wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność,
• mile widziana podstawowa wiedza z zakresu automatyki,
• mile widziane uprawnienia UDT na f-gazy,
• mile widziane doświadczenie w montażu instalacji hydraulicznych,

Oferujemy

• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• szkolenia branżowe.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).