Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.01.2024

INSTRUKTOR ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

PLANETA Talentów
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko instruktora do prowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?
* Lubiącej pracę i zabawę z dziećmi
* Energicznej, kreatywnej o pogodnym usposobieniu
* Dyspozycyjnej w tygodniu (pn.-pt.) w godzinach popołudniowych
(12 - 17)
* Mile widziane doświadczenie pedagogiczne
* Mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

JAKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW?
* Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku szkolnym
* Rejestracja uczestników zajęć
* Dbanie o powierzone materiały edukacyjne
* Sporządzanie raportów po warsztatach

CZEGO WYMAGAMY?
* Udziału w szkoleniach metodycznych
* Utrzymywanie dobrej komunikacji z menadżerem i rodzicami
uczestników zajęć

CO OFERUJEMY?
* Wynagrodzenie zależne od ilości świadczonej pracy.
* Elastyczny grafik.
* Szkolenie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z
dziećmi
* Scenariusze oraz pomoce edukacyjne do prowadzenia zajęć.
* Przyjazną atmosferę.