Recepcjonistka do pensjonatu

Kempa Hotels Sp. z o.o.
  • Łomianki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Praca w hotelu w Łomiankach
Poszukujemy osoby zorganizowanej, uczciwej i odpowiedzialnej zainteresowanej pracą stałą lub dodatkową.

Oczekujemy:
• Dokładności i dobrej organizacji pracy,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Komunikatywnej znajomość języka angielskiego,

• Gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,
• Dyspozycyjności,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Gotowości do pracy na zmiany,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Obowiązki na stanowisku:

• Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych mailowych oraz z portali rezerwacyjnych,
• Zameldowanie gości hotelowych zgodnie z obowiązującym standardem,
• Rozliczanie gości hotelowych podczas przyjazdu i wydawanie kluczy
• Wystawienie faktur.
• Zapewnieniu czystości w pokojach, łazienkach i ogólnie dostępnych pomieszczeniach hotelowych,
• Pomoc w przygotowaniu i wydawaniu śniadań gościom hotelowym,

Oferujemy

• Pracę w zgranym zespole,
• Elastyczne podeście do każdego pracownika,
• Szkolenia z zakresu obsługi systemu rezerwacyjnego,
• Przyjazną atmosferę,
• Umowę o pracę/ zlecenie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy w stabilnej, wypłacającej wynagrodzenie na czas firmie zapraszam do wysyłania aplikacji ze zdjęciem na portalu na mailu bądź kontakt telefoniczny.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)