Specjalista D/S sprzedaży

RWHUNT sp. z o. o.
  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Handlowiec

Umowa o pracę

Zapraszam, do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko sprzedawcy. Praca u nas zapewnia rozszerzenie horyzontów, możliwości sprawdzenia się na rynku krajowym i międzynarodowym. Uczestnictwo w targach i wystawach. Możliwości awansu na asystenta prezesa.
Obowiązki:
- obsługa klienta hurtowego i indywidualnego,
- sporządzanie zamówień,
- kontrola rozrachunków z kontrahentami,
- przyjęcie towaru,
- kontrola stanów magazynu,
- obsługa urządzeń fiskalnych i biurowych,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze sprzedaży przy pomocy programu Comarch Optima,
- praktyczna znajomość zasad rozliczania magazynu i rozliczeń z kontrahentami,
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość MS Office,
- zaświadczenie o nie karalności,
- bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- interesującą pracę w miłej atmosferze.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)