Znasz WĘGIERSKI? Pracuj z domu, zarabiaj 5000 zł netto

TIVRON
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Inny

Umowa o pracę

Znasz biegle lub bardzo dobrze język węgierski?
A dodatkowo jeśli lubisz doradzać klientom i czujesz satysfakcję wynikającą ze sprzedaży, a nawiązywanie relacji i rozmawianie na wszelkie tematy jest dla Ciebie czymś przyjemnym to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie!

Twoimi głównymi zadaniami będzie:

- budowanie relacji z osobami z Węgier, które dokonały zakupu naszych produktów,
- realizacja celów sprzedażowych w oparciu o strategię firmy,
- nadzór nad realizacją przyjętych zamówień,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (od 3700 zł netto) i przejrzysty system premiowania (średnio 1600 zł netto)
- pracę zdalną, z domu lub w biurze w Cieszynie,
- elastyczny grafik z możliwością wyboru wymiaru godzin pracy,
- benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna), płatne dni wolne od pracy,
- szkolenia wstępne wdrażające do pracy, dzięki nim poznasz wszystkie produkty i nabędziesz umiejętności rozmowy z klientem i sprzedaży,
- szkolenia przyczyniające się do Twojego wzrostu osobistego,
- szkolenie wstępne online dla osób, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnym w Cieszynie, Warszawie lub Krakowie,
- pokrycie kosztów noclegu w Cieszynie podczas onboardingu,
- konkursy i wydarzenia integracyjne,
- stabilną umowę cywilno-prawną bądź B2B;

Jedynie czego od Ciebie oczekujemy to solidności, poczucia humoru oraz motywacji do pracy!

Prosimy o dołączenie do swojego CV poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze oraz Etrose Poland z siedzibą w Polsce zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz w dołączonym do niego CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)