Serwisant Klimatyzacji

Lebo recruitment

Kierowca

Umowa o pracę

Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych

Do istniejącego zespołu serwisantów poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem jak i kandydatów do przyuczenia, posiadających kompetencje kierunkowe, techniczne i doświadczenie w pracy z urządzeniami. Zachęcamy także do złożenia CV osoby po studiach, szkole średniej, które chcą się nauczyć nowego zawodu i zdobyć doświadczenie zawodowe.
Przewidujemy określoną ścieżkę nauki i rozwoju zawodowego.
Docelowe zadania na stanowisku:
obsługa serwisowa klientów na podległym obszarze, wykonywanie napraw i przeglądów, działania w ramach obsługi gwarancyjnej, reagowania na ewentualne usterki, udział w montażu urządzeń na inwestycjach.
Wymagania wobec kandydatów:
• wykształcenie w kierunku branżowym (mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria środowiska (klimatyzacja- wentylacja- chłodnictwo), ewentualnie branża grzewcza
• doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i instalacji chłodniczych mile widziane
• znajomość podstaw elektroniki/elektrotechniki mile widziana
• preferowane posiadanie uprawnień SEP
• sumienność, punktualność, zorientowanie na cel i dążenie do rozwiązania problemów
• zamiłowanie do prac manualnych

Oferujemy

• Pracę na umowę o pracę w zadaniowym systemie czasu pracy
• Wynagrodzenie zasadnicze i premię półroczną zależną od wyników pracy
• Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
• Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer
• Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego Medicover, kart sportowych, ubezpieczenia grupowego
• Możliwość skorzystania z dofinansowania nauki
• Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
• Bardzo dobre warunki pracy (biuro, atmosfera pracy)
• Możliwość korzystania ze szkoleń technicznych
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (jutro)