Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2024

Kierowca montażysta wysokościowy

Lento
  • Poznań, wielkopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Szukam kierowcy z doświadczeniem w pracach montażowych na rusztowaniu.

Wymagania i obowiązki
- Prawo jazdy kat. B
- Wysoko rozwinięte zdolności techniczne.
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi
- znajomość powierzchni montażowych i umiejętność doboru systemu kotwienia.
- Dokładność i odpowiedzialność
- Utrzymanie sprawności i czystości auta oraz narzędzi i miejsca montażu.
- znajomość zasad BHP - praca na rusztowaniu.
- Duży stopień samodzielności
- Wysoka kultura osobista
- Biegła znajomość języka polskiego.
- Brak nałogów

Atuty
- Własna działalność gospodarcza
- Biegła znajomość obsługi komputera
- Obsługa nawigacji

Oferuję pracę związaną z montażami karniszy elektrycznych i kotar na wysokości od 3-8 metrów. Jest to praca wymagająca dużej uważności, spokoju i dokładności. Praca wiąże się z częstymi wyjazdami i pobytem poza domem. Format pracy ; Załadunek narzędzi + 2-4h jazda + 4h - 8h pracy + 2 - 4h jazdy
lub
Załadunek narzędzi + 2 - 4h jazdy + 8h -10h pracy + nocleg + 8 - 10h pracy +
2 - 4h jazdy.

Zapewniamy;
- Auto dostawcze
- Narzędzia
- Rusztowanie lekkie aluminiowe.
- Wyżywienie
- Nocleg
- Wsparcie techniczno - informacyjne.
- Stawkę 20 - 30zł /h lub zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Zapraszam do kontaktu
Sebastian Budnik
Tel;