Przedstawiciel handlowy, branża rolnicza

ROLNEX
  • Lubartów, lubelskie pow. lubartowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma zajmująca się sprzedażą części zamiennych do ciągników rolniczych zatrudni osobę na stanowisko Przedstawiciel handlowy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujące wynagrodzenie. Oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail podany poniżej.

Opis stanowiska:

• aktywnie pozyskiwanie partnerów biznesowych;

• pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami, mając na celu sprzedaż produktów;

• opracowywanie ofert i dokumentacji handlowych;

• koordynowanie procesu sprzedaży;

• samodzielne prowadzenie bieżącej obsługi klienta;

• negocjowanie warunków zamówień klientów i ich realizacja;

• prezentacja i sprzedaż produktów firmy;

• realizacja planów sprzedażowych;

• dokumentowanie planowanych i zrealizowanych działań handlowych oraz pozyskanych informacji o rynku i klientach;

• dbanie o stałe relacje handlowe;

• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

• analiza i monitorowanie rynku

• identyfikacja potencjalnych możliwości sprzedaży;

• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w sprzedaży części rolniczych

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (WF-MAG );

• zdolności negocjacyjne;

• znajomość części rolniczych

• umiejętność negocjacji handlowych;

• umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów;

• czynne prawo jazdy kat. B;

• wysoka motywacja i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;

• wysoka kultura osobista;

• komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi;

• zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy

• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

• konkurencyjne wynagrodzenie;

• możliwość rozwoju zawodowego;

• motywacyjny system wynagradzania;

• samodzielność w działaniu;

• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

• umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV wraz z aktualnym zdjęciem z dołączoną klauzulą dotyczącą wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz list motywacyjny) na adres e-mail podany poniżej. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)