Pracownik produkcji

Green Factory Sp z o.o.

Magazynier

Umowa o pracę

Zatrudnimy pracowników produkcji!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• przewidywanego wskaźnika zużycia
• zasilanie linii/ urządzeń technologicznych w surowce,
• usuwaniem pustych skrzynek po produkcji,
• prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualna jakości surowca i na tej podstawie dokonywanie obróbki wstępnej tj. usuwanie części niejadalnych (głąbów, pędów nasiennych), liści zewnętrznych (zgniłych, przebarwionych), końcówek liści (ususzonych),
• pakowanie towaru do odpowiednich rodzajów opakowań zbiorczych (kartonów, skrzynek), ustawianie w ściśle określony sposób na palecie, zabezpieczanie palet z gotowym towarem

OCZEKIWANIA
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy

• zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania
• bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
• dodatkowe benefity – ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport
Miejsce pracy
  • Załuski pow. płoński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)