Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Stacja Paliw Huzar Gołkowice Dolne zatrudni sprzedawcę

Szewczyk
  • Stary Sącz, małopolskie pow. nowosądecki

Kasjer

Umowa o pracę

Stacja paliw HUZAR w Gołkowicach Dolnych przyjmie do pracy na stanowisko: kasjer-sprzedawca.

WYMAGANIA:
*DYSPOZYCYJNOŚĆ
*wykształcenie min. średnie
*gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc),oraz w weekendy.
*umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;
* komunikatywność

PODSTAWOWE ZADANIA

*obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
*obsługa klienta według obowiązujących standardów
*tankowanie paliw i wydawanie butli gazowych

Poszukujemy osób na pełny etat. Praca w systemie zmianowym.
Oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres: @ w CV proszę o dołączenie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".