Specjalista ds. Sprzedaży

Stolgraf
  • Strzegom, dolnośląskie pow. świdnicki

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Stolgraf zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży. Wymagane doświadczenie (minimum 3 lata) i znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej. Praca samodzielna: polegająca na pozyskiwaniu klientów i obsłudze aktualnych.

Główne zadania:

pozyskiwanie Klientów, sprzedaż usług i wyrobów firmy STOLGRAF;
budowanie długoterminowych relacji z Klientami;
doradztwo Klientom w zakresie poligrafii i reklamy.

Wymagania

doświadczenie w branży poligraficzno-reklamowej;
dyspozycyjność, operatywność;
łatwość nawiązywania kontaktów;
prawo jazdy kat. B.
obsługa komputera (mile widziana znajomość ERP Optima)

Oferujemy

samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole;
inspirujące szkolenia, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom;
możliwość rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego;
premie uzależnione od osiąganych wyników.

Miejsce wykonywanej pracy: Stanowice k/ Strzegomia
Praca w godzinach od 8:00 do 16:00
Dodana
Wygasa (za 6 dni)