Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2024

Technik farmaceutyczny - Chełm Śląski

Apteka Blisko Ciebie
  • Chełm Śląski, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Inny

Umowa o pracę

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Chełmie Śląskim zatrudni technika farmaceutycznego.

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki
- udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych
- realizacja recept
- sporządzanie i wydawanie leków recepturowych

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (otrzymanie dyplomu potwierdzającego tytuł technika farmaceutycznego)
- umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

- umowę o pracę bez okresu próbnego
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
- stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach
- możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
- pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole
- poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych

W aptece istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego.

U nas poznasz zasady funkcjonowania apteki ogólnodostępnej, a pod okiem doświadczonego personelu nauczysz się sporządzać leki recepturowe i zdobędziesz rzetelną wiedzą na temat wydawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Pomożemy Ci zapoznać się z dokumentacją apteczną i fachową literaturą, pokażemy, jak zorganizować swoją pracę w aptece, aby była ona efektywna, a obsługa programu Kamsoft nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Informujemy, że kontakt z Państwem jest możliwy tylko po przesłaniu CV zawierającego odpowiednią klauzule wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farm Service s.c. Andrzej Szklorz, Katarzyna Szklorz, Leszek Jargan, Jolanta Jargan danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzonych bieżących lub przyszłych rekrutacji, jak również przekazania ich podmiotom prowadzącym apteki pod nazwą „APTEKA BLISKO CIEBIE” w ww. celu. Poinformowano mnie poprzez udostępnienie polityki prywatności o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących mi w związku z przetwarzaniem uprawnieniach‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).”