Elektromechanik Utrzymania Ruchu

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
  • Konopiska, śląskie pow. częstochowski

Inżynier

Umowa o pracę

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik utrzymania ruchu

Opis stanowiska
 Utrzymanie ciągłości produkcji
 Bieżące przezbrojenia, regulacje i rozruch maszyn
 Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych, elektrycznych, sterowania i układów automatyki maszyn
 Cykliczne przeglądy i konserwacje
 Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
 Modernizacja istniejących i instalacja nowych maszyn

Wymagania
 Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
 Wiedza w zakresie elektryki / elektroniki przemysłowej
 Doświadczenie w zakresie mechaniki i ślusarstwa
 Wykształcenie o profilu elektryka, automatyka, mechanika lub pokrewne
 Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
 Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
 Uprawnienia SEP do 1kV
 Umiejętność obsługi urządzeń kontrolo - pomiarowych
 Mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

Co oferujemy
 Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
 Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
 Stałe godziny pracy
 Otwartość na zmiany
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)