Pracownik na stoisko mięsne

Lewiatan

Kasjer

Umowa o pracę

Zatrudnimy Pracownika na stoisko mięsne

Miasto: Aleksandrów Kujawski

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwuzmianowym,
- doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Zakres zadań:
- obsługa Klienta na dziale mięsno-wędliniarskim,
- dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,
- prace porządkowe.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
- miłą atmosferę pracy,
- szkolenia.
Miejsce pracy
  • Aleksandrów Kujawski pow. aleksandrowski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)