Operator koparki kołowej oraz minikoparki

R-Bud Rumia Paweł Ringwelski
  • Rumia, pomorskie pow. wejherowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dysponujemy koparką kołową KOMATSU PW140 oraz minikoparką CAT 301.7D

Zakres obowiązków:

-obsługa koparki związana z wykonywaniem robót ziemnych przy montażu sieci i przyłączy wod-kan, instalacji deszczowych, montażu zbiorników i przydomowych oczyszczalni ścieków, pracach drogowych i ogólnobudowlanych, praca przy usuwaniu awarii,
-Samodzielne organizowanie stanowiska pracy,
-Konserwacja koparek i oprzyrządowania(czyszczenie, sprawdzanie poziomu olejów, obsługa codzienna),
-Prace pomocnicze przy montażu sieci i przyłączy wod-kan,
-Dbałość o jakość wykonywanych prac.

Wymagania

-Posiadanie aktualnych uprawdnień
Wykształcenie min. Zawodowe
-Minimum 5 lat doświadczenia
-Chęci do pracy i do rozwijania się w kierunku tej branży
-Prawo jazdy kat, B, BE będą dodatkowym atutem

Oferujemy

-Praca w oparciu o pełną Umowę o Pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-System premiowy

Pracujemy w zgranym zespole, w miłej atmosferze na terenie Trójmiasta i okolic. Realizujemy ciekawe projekty, pracując na nowoczesnym sprzęcie. Doceniamy ludzi doświadczonych, zapewniamy możliwość rozwoju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
Dodana
Wygasa (za 6 dni)