Inżynier procesu - technolog

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
  • Konopiska, śląskie pow. częstochowski

Inżynier

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:
ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

- wdrażanie nowych maszyn produkcyjnych
- projektowanie narzędzi do maszyn
- modyfikacje maszyn produkcyjnych oraz procesu produkcyjnego pod kątem przezbrojeń w oparciu o techniki SMED i Lean Manufacturing
- tworzenie instrukcji pracy
- szkolenia pracowników produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie zawodowe w konstruowaniu / przebudowie maszyn produkcyjnych lub w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
- bardzo dobra znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych i sterowania komputerowego maszyn
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętności stosowania narzędzi do projektowania / modelowania
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

Co oferujemy

- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
- Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
- Stałe godziny pracy
- Otwartość na zmiany
- Realny wpływ na rozwój firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)