Monter/Monterka

TRIPS Automatyka Polska Sp. z o.o. sp. k.

Inny

Umowa o pracę

TRIPS Automatyka Polska Sp. z o.o. sp. k. jest częścią niemieckiej grupy TRIPS Gmbh.

Od sierpnia 2016 roku w strefie w Wykrotach posiadamy zakład produkcyjny, którego głównym profilem działalności jest produkcja rozdzielnic elektrycznych, dystrybucyjnych i sterowniczych dla klientów w Polsce i za granicą. Wykonujemy projekty dla uznanych na świecie klientów branży przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, samochodowego oraz spożywczego.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandyda-tów/-tek na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowogrodziec (Strefa Ekonomiczna Wykroty)

Zakres obowiązków:
Budowa konstrukcji rozdzielnic elektrycznych: dystrybucyjnych lub sterowniczych,
Montaż aparatów i przewodów elektrycznych,
Montaż aparatury kontrolno-sterowniczej.

Wymagania

Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub zbliżone doświadczenie zawodowe,
Zdolności manualne w tym obsługa narzędzi warsztatowych,
Podstawowa znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych,
Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów mile widziana,
Doświadczenie w zakładzie o podobnym profilu będzie dodatkowym atutem,
Chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy,
Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy,
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Praca przy ciekawych i zaawansowanych projektach,
Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub za pomocą strony.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Miejsce pracy
  • Nowogrodziec pow. bolesławiecki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.