ELEKTRYK na cały etat

Matar-Plus
  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Informatyk

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
ELEKTRYK

Zakres obowiązków:
• Samodzielne wykonywanie prac instalatorskich
• Wykonywanie remontów oraz okresowych przeglądów w zakresie:
 Instalacji elektrycznych
 Instalacji internetowych i telekomunikacyjnych
 Instalacji odgromowej
• Diagnozowanie usterek/awarii i ich usuwanie
• Wykonywanie pomiarów
• Wykonywanie drobnych prac monterskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich

Oczekiwania wobec kandydata:
• Wykształcenie kierunkowe
• Aktualne uprawnienia elektryczne SEP
• Doświadczenie w pracy w branży teletechnicznej
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Brak ograniczeń w pracy na wysokości powyżej 3 metrów
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Praca w systemie jednozmianowym
• System premiowania
• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
• Praca w kreatywnym, dynamicznym i przyjaznym zespole

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @
Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (jutro)