Pracownik Obsługi Klienta - PKN Orlen Pobiedziska

Anna
  • Pobiedziska, wielkopolskie pow. poznański

Kasjer

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA
na stacji PKN Orlen w Pobiedziskach

Obowiązki:
-obsługa Klienta zgodnie ze standardami.
-osiąganie założonych celów sprzedażowych
-dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

Wymagania

- komunikatywność, chęć pracy z ludźmi,
- zaangażowanie w realizację zadań i chęć rozwoju,

- pozytywne nastawienie, entuzjazm,

- książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologoicznych

Oferujemy

- szeroki zakres szkoleń
- stabilne warunki zatrudnienia
- elastyczny system zmian
- systemy motywacyjne - premie
- miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem.
Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)