Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024

PAKOWACZ PASTY

POLLUX
  • Świdnica, dolnośląskie pow. świdnicki

Inny

Umowa o pracę

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 8931

Miejsce pracy: Świdnica

Oczekiwania:

-chęci do pracy

-sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole

-posiadanie lub chęć wyrobienia książeczki sanepidowskiej

Zadania:

-obsługa linii produkcyjnej;

-zapewnienie ciągłości produkcji;

-dbałość o jakość produktu;

-dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;

Oferujemy

-pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;

-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę;

-refinansowane posiłki

Rodzaj pracy: Pełny etat