Key Account Manager ze znajomością języka niemieckiego

GRH Polska

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby, która będzie zgłębiać tajniki sprzedaży, nawiązywać kontakt z nowymi klientami oraz zajmować się opieką obecnych, a przede wszystkim podchodzić do codziennej pracy z pasją :)

Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego (praca stacjonarna z delegacją do Niemiec (1 w miesiącu))
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Tajęcina)

Co możesz zyskać od Pracodawcy?
• Pracę pn. - pt. 8 - 16 + wyjazdy do Niemiec (raz w miesiącu)
• Podstawa min. 3000 zł netto (zależna od posiadanego doświadczenia) + trójszczeblowy system motywacyjny (wypłacany miesięcznie):
a) wynik zespołowy
b) premia indywidualna zależna od wyników
+ premia za pozyskanego klienta
• Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do celów służbowych, telefon, laptop
• Pracę w firmie bez korporacyjnych schematów, w zespole 4 osobowym
• Możliwość realnego negocjowania warunków z klientem w obrębie widełek
• Realny wpływ na swój cel / target oraz udział w planowaniu celów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o Pracę
• Jasny zakres obowiązków:
a) Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami firmy
b) Przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
c) Posprzedażowe doradztwo techniczne
Miejsce pracy
  • Łańcut pow. łańcucki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)