Przedstawiciel Handlowy na Polskę Zachodnią

Firma Zewnętrzna

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego. Praca na terenie 3 województw:dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie

Zadania
- pozyskiwanie i obsługa klientów
- rejestracja na palmtopie zamówień klientów
- dystrybucja katalogów i gazetek promocyjnych
- znajomość asortymentu sprzedaży firmy
- monitoring płatności i kontrola rozliczeń klientów

Wymagania

-Wymagane minimum wykształcenie średnie
- doświadczenie w sprzedaży FMCG
- WYMAGAMY Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego FMCG minimum 3 lata
- znajomość aplikacji MS Office - Word i Excel
- prawo jazdy kat. B

Oferta
- umowa o pracę, ale preferowana współpraca B2B w oparciu o umowę kontraktową
- przy umowie o pracę samochód służbowy Citroen Nemo również do użytku prywatnego
- laptop, telefon i palmtop
- bardzo dobre wynagrodzenie prowizyjne od zakontraktowanych zamówień
- w okresie próbnym 3 miesięcy stała podstawa wynagrodzenia

PRACA OD ZARAZ.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)