Tajemniczy Klient / Audytor

Dive Polska

Inny

Umowa o pracę

Firma Dive Polska specjalizująca się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko

Tajemniczego Klienta

w całej Polsce, a w szczególności w mieście Tarnobrzeg i okolicach.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Tajemniczego Klienta polega na obiektywnej ocenie aspektów wskazanych w scenariuszu do danego badania, a następnie zapisie swoich spostrzeżeń w przygotowanej do tego specjalnej ankiecie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
- dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania

wysoka kultura osobista,
-komunikatywność, spostrzegawczość, otwartość, sumienność i uczciwość,
-stały dostęp do Internetu,
-doświadczenie w przeprowadzaniu badań mystery shopping będzie dodatkowym atutem,
-posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

-możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
-elastyczny czas pracy,
-możliwość samodzielnego wyboru zleceń na dany dzień,
-pracę w międzynarodowej firmie,
-możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Informacje dodatkowe:

-Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała.
-Praca jest dla osoby pełnoletniej.
-Praca wykonywana jest w oparciu umowy o dzieło.
Miejsce pracy
  • Tarnobrzeg pow. Tarnobrzeg, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)