Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Administrator Sieci

FP SPOMAX SA
  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Informatyk

Umowa o pracę

Firma FP Spomax SA z Ostrowa Wielkopolskiego poszukuje pracownika na stanowisko: Administrator Sieci

Opis stanowiska:

Bieżąca konserwacja, modernizacja oraz dbanie o bezpieczeństwo sieci komputerowej,
Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania stacji roboczych oraz serwerów,
Wykonywanie i kontrola kopii zapasowych,
Ewidencja sprzętu i oprogramowania.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w kierunku informatyka, mechatronika lub pokrewne,
Znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego,
Znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych MS Windows dla stacji roboczych oraz serwerów wraz z usługami,
Znajomość budowy i konfiguracji sieci komputerowych oraz ich zabezpieczeń,
Komunikatywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.

W zamian oferujemy:
Stabilne i pewne zatrudnienie na umowę o pracę
Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy
Pracę z młodym zespołem kreatywnych osób
Możliwość ciągłego pogłębiania wiedzy
Możliwość rozwoju własnych kompetencji i awansu zawodowego
Kontakt z nowymi technologiami

Jeżeli właśnie Ciebie szukamy:
wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny:
drogą e-mail
zadzwoń: 62 595 69 73

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest FP Spomax S.A. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Kaliska 61/63, 63-400. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.