PRACOWNIK SERWISU TECHNICZNEGO

HERSTER
  • Legnica, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta z Legnicy
poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Serwisu Technicznego
Miejsce pracy: LEGNICA

OBOWIĄZKI:
• Serwisowanie i konserwacja maszyn i urządzeń
• Identyfikowanie i usuwanie usterek
• Utrzymanie techniczne obiektu
• Instalowanie komputerów i drukarek
• Nadzorowanie serwisów zewnętrznych
• Zamawianie niezbędnych materiałów

WYMAGANIA:
- Wykształcenie min. zawodowe – automatyk, elektronik,
mechatronik, elektromechanik
- Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia SEP do 1 kV
- Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
- Zaangażowanie i silna orientacja na wyznaczone cele
- Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie na umowę o pracę -początkowe przez Herster,
docelowe- bezpośrednio u Klienta
- Atrakcyjne, adekwatne do kwalifikacji, wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem „Pracownik Serwisu Technicznego Legnica” w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie w CV:
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska, w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.

Więcej o polityce prywatności na
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)