Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.12.2023

Recepcjonista/Recepcjonistka

DW Rzemieślnik
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik w Gdańsku
Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty;
Zadania:
-pełna kontrola pracy recepcji
-realizacja wysokiego standardu jakości obsługi gości
-przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności nowym pracownikom;
-wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości;
-meldowanie i wymeldowywanie gości;
naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
-przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych;

Wymagania

-rzetelność w wykonywanej pracy
-wysoka kultura osobista,
-miła aparycja
-dyspozycyjność, otwartość na zmiany i umiejętność pracy pod presją
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-stabilne warunki zatrudnienia
-możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV na adres: @
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.