Praca z ŻYWYM j.francuskim! Sprzedawaj i zarabiaj 6-7tys net

Tivron

Inny

Umowa o pracę

Mówisz biegle w języku francuskim?
Chcesz wykorzystywać język na co dzień i świetnie zarabiać?
Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

Naszym celem jest powiększenie silnego i zgranego zespołu oraz rozwój rynku francuskiego.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

Zajmujemy się sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy

- możliwość pracy zdalnej;
- codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem);
- pełne wdrożenie do pracy oraz opiekę profesjonalistów - nauczymy Cię wszystkiego co konieczne;
- ponadprzeciętne wynagrodzenie – 6000-7000zł netto;
- przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego, który doskonale zna specyfikę pracy;
- dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Twoje zadania:

• rozmowy z klientem native speakerem po francusku, który kupił produkt online;
• proponowanie innych produktów z oferty, powiększanie zamówień, dosprzedaż;
• telefoniczna obsługa klienta.

Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia. Szukamy osób z potencjałem. Nie wiesz czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, sprawdzimy :)
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)