Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.12.2023

Przedstawiciel handlowy maszyny rolnicze

Piotr Juchno
  • Dzierzgoń, pomorskie pow. sztumski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma Chemiland Sp.zo.o. Zatrudni na stanowisko przedstawiciela handlowego - sprzedaż maszyn rolniczych
Oferujemy pracę w firmie zajmującej się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych. Praca w naszej firmie pozwoli na rozwój oraz dostęp do zaawansowanej wiedzy i rozwiązań renomowanych marek.

Dzięki naszym kompetencjom możemy zaoferować klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, a także konserwacji i napraw ciągników oraz maszyn rolniczych. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją oferowanych produktów i usług. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów.

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie nowych klientów, budowanie pozytywnych relacji z klientami aktualnymi

doradztwo techniczno-handlowe przy doborze maszyn rolniczych,

przygotowywanie ofert handlowych,

uczestnictwo w targach, pokazach i wystawach rolniczych,

prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Oczekiwania:

wykształcenie techniczne, preferowane rolnicze

znajomości branży maszyn rolniczych, mile widziane doświadczenie zawodowe

doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami

prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz prowizję od sprzedaży

profesjonalne szkolenia
Więcej informacji pod podanym numerem telefonu
Piotr