Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW OPERACYJNYCH

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Generowanie / Analiza zamówień na podstawie  zleceń produkcyjnych w systemie ERP.
  • Podejmowanie działań mających na celu utrzymanie stanu zapasów na odpowiednim poziomie.
  • Monitorowanie dostaw materiałów.
  • Planowanie okien załadunkowych i rozładunkowych dla optymalizacji pracy magazynu.
  • Tworzenie i rozwijanie stałej współpracy z dostawcami.
  • Okresowa ocena dostawców.
  • Optymalizację / Monitowanie kluczowych KPI’s w obszarze zakupów operacyjnych.
  • Aktualizacja danych w systemie ERP.
  • Śledzenie rynku dostawców, produktów i tendencji cenowych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
  • Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych i interpersonalnych
  • Wiedzy na temat łańcucha dostaw, planowania produkcji
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • Doświadczenia w pracy z systemem ERP (mile widziane)

Oferujemy:

  • Dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy;
  • Dofinansowanie do kursów językowych;
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover;
  • Dofinansowanie karty Multisport / biletów do kina;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Owocowe czwartki;
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości etyczne.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Przesyłasz do nas swoje CV. Nie zapomnij wspomnieć w CV o Twoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i projektach, w których brałeś/brałaś udział.
  2. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu krótkiej, wstępnej rozmowy (wywiad telefoniczny z HR).
  3. Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie do naszej fabryki – rozmowa rekrutacyjna (z Kierownikiem działu NPI oraz HR) oraz case study do rozwiązania.
  4. W ciągu max. 2 tygodni po rozmowie rekrutacyjnej każdy kandydat uzyskuje informacje zwrotne od nas. Najlepsi kandydaci dostają propozycję praktyk.

Nie zwlekaj! Wyślij CV do Scanfil w Mysłowicach już dzisiaj.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest firma Scanfil Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Brzezińskiej 59, zwana dalej Administratorem, który prowadzi operacje przetwarzania Twoich danych osobowych. Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rodo.myslowice@scanfil.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/wyraziłaś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy.

Informujemy, iż Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: rodo.myslowice@scanfil.com oraz rekrutacja.myslowice@scanfil.com

Inspektor Ochrony Danych Osobowych w Scanfil Poland Sp. z o.o.: Mirosław Kępka.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Klikając "Aplikuj" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych przez administratora danych firmę Scanfil Poland Sp. z.o.o. Oddział w Mysłowicach, przy ul. Brzezińskiej 59 dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji.

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
14-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
NVH POLAND Sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Zakupów

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
Opublikowana:11-08-2020
Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. zaopatrzenia z j. angielskim

Opublikowana:04-08-2020
Fiberlink

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Fiberlink
Fiberlink

POLECANA
Kraków
Opublikowana:10-08-2020 POLECANA
HR SIGMA Sp. z o.o.

Specjalista ds. zaopatrzenia i rozliczeń

Wisła
Opublikowana:30-07-2020

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1057 zł
UoP brutto/mies.
Klucze
Opublikowana:13-07-2020
od 1057 zł