Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant Mebli Kuchennych

Firma Halupczok od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli kuchennych "szytych na miarę". Kierujemy się zasadą, że Firma to nie tylko miejsce, wnętrza czy oferta, to przede wszystkim ludzie - kompetencje każdej osoby, które tworzą profesjonalny zespół.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Projektant mebli kuchennych

Chętnie zatrudnimy absolwentów studiów związanych z architekturą wnętrz

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i indywidualnie projektowanych wnętrz
  • doradzanie klientom, biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu z oferty firmy
  • aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
  • realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek związany projektowaniem wnętrz)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • samodzielność
  • znajomość programu do projektowania CAD Kuchnie lub pokrewnych

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży mebli kuchennych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie
  • naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i  szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i za granicą)
  • zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym. Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i silna pozycja rynkowa.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HALUPCZOK S.C.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Halupczok SC z siedzibą w Krzyżowej Dolinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
19-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Konstruktor/ Projektant mebli

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
Opublikowana:04-08-2020 POLECANA
INSTECH Sp. z o.o. Sp. k.

Projektant Instalacji Sanitarnych

POLECANA
Zabrze
Opublikowana:10-08-2020 POLECANA
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant instalacji technologicznych

Gliwice
Opublikowana:10-08-2020

Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

Gliwice

Projektant instalacji sanitarnych

Zawód: projektant Rodzaj: praca stała
Gliwice
STRABAG

Projektant Geotechniczny (m/k)

STRABAG
STRABAG
Kraków
Opublikowana:05-08-2020
STRABAG

Projektant Mostowy (m/k)

STRABAG
STRABAG
Kraków
Opublikowana:24-07-2020

PROJETANT MEBLI

Zakład Stolarski Grzegorz Fizia
od 3600 zł
UoP brutto/mies.
Żory