Twoje wsparcie w rekrutacji

Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie na stanowisko Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu - NVH POLAND Sp. z o.o.

 Światowej klasy ekspert w dziedzinie projektowania i produkcji wygłuszeń samochodowych  – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System. Jest to zestaw elementów służących redukcji poziom hałasu i wibracji w kabinie kierowcy spełniających wysokie wymagania firm z branży automotive. Do naszego nowo otwieranego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy obecnie pracowników różnych specjalności. Szczególy Facebook NVH Poland oraz Linkedin NVH Poland

Stanowisko:Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

  • zapewnianie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych;
  • ciągłe utrzymanie i konserwacja powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;
  • nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy, odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn;
  • kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń;
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej;
  • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych;
  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu;
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
  • nadzrowoanie oraz ogranizacja pracy podległego zespołu;
  • organizowanie i zarządzanie pracą pracowników utrzymania ruchu podczas zmiany.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki;
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii maszyn i urządzeń;
  • umiejętność czytania schematów technicznych;
  • umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej komunikacji;
  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
NVH POLAND Sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aktualnego CV klikając Aplikuj

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
NVH POLAND Sp. z o.o. , ul. Szklana 155 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8971867906
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
NVH POLAND Sp. z o.o. , ul. Szklana 155, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8971867906
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasa w dniu:
13-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)