Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager Oddziału Księgowego

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, lidera na lokalnym rynku outsourcingu usług księgowych i audytu, mającej stabilną pozycję na rynku lokalnym i regionalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Warszawskim oddziałem firmy działającej w obszarze  outsourcingu usług księgowych i finansowych
  • Koordynowanie pracy 10-osobowego zespołu, w tym delegowanie zdań i nadzór na ich realizacją
  • Pełną obsługę rachunkowo-finansową wybranych Klientów
  • Pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami (średnie i duże spółki)
  • Udział w uzgodnieniach warunków umów z Klientami oraz uzgodnieniach, w tym odpowiedzialność za politykę finansową oddziału i realizację budżetu
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu i instytucji zewnętrznych
  • Stałe podnoszenie efektywności procesów poprzez usprawnienia i automatyzacje
  • Rozwijanie i wdrażanie nowych procedur w zakresie księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse, Rachunkowość lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub w firmie outsourcingowej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, księgowości i rachunkowości zarządczej
  • Kompetencje liderskie i umiejętność podejmowania decyzji
  • Asertywność, energia oraz zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excela
  • Znajomość dowolnych programów finansowo-księgowych

Firma oferuje:

  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku, znajdującej się w czołówce firm outsourcingowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz dodatkowych benefitów (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz dużą samodzielność i możliwość podejmowania decyzji
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SMART-HR

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasa w dniu:
13-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MANAGER

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
MOOSE SP. Z O.O.
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Wólka Kosowska
Opublikowana:01-07-2020
od 3500 zł