Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem francuskim do przyuczenia

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-11

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy z językiem francuskim do przyuczenia - Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Stanowisko:Pracownik administracyjno-biurowy z językiem francuskim do przyuczenia

Zakres obowiązków

Rekrutacje prowadzimy on line

Nasz Klient poszukuje do zespołu Kandydata/ Kandydatkę na stanowisko:Pracownik administracyjno-biurowy z językiem francuskim do przyuczenia

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientem francuskojęzycznym (mailowo i telefonicznie),
  • Wsparcie procesu administracyjno-księgowego,
  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,
  • Raportowanie danych dotyczących statusu realizowanych zadań.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętności analityczne,
  • Gotowość do nauki,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Otwartość, pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Co oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kompleksowy onboarding i przyuczenie aby realizować zadania na powyższym stanowisku,
  • Szkolenia, możliwość rozwoju,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Siedziba firmy: okolice Bielska - Białej.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
11-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

P.H.U. GAMAX Dorota Zając

PRACA BIUROWA

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
2770-4500 zł
UoP brutto/mies.
Bielsko-Biała
Opublikowana:30-06-2020
DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Jaworzno
Opublikowana:10-07-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik ds. Obsługi Umów - Kraków Podgórze

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Kraków
Opublikowana:08-07-2020

Office Manager

NOSSA Kjag
Rekrutacja online
Portugalia
Opublikowana:01-07-2020
Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.

Pracownik Działu Statystyki Medycznej i Kontraktowania

POLECANA
Siemianowice Śląskie
Opublikowana:01-07-2020 POLECANA
EUROSNACK S.A.

SPECJALISTA DS. ROZLICZANIA PRODUKCJI

POLECANA
Psary
Opublikowana:07-07-2020 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1057 zł
Dąbrowa Górnicza
od 1057 zł