Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Doradca Klienta Indywidualnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-02

Nazywam się Marcin Klapa i od pewnego już czasu prowadzę biuro ubezpieczeniowe. Znaleźć mnie można w Skoczowie, na terenie województwa śląskiego.

W dzisiejszych czasach ubezpieczanie siebie oraz naszych wartościowych własności jest bardzo popularne, a czasem wręcz wymagane. Z tego względu postanowiłem pomóc moim Klientom podpisać korzystne polisy.
Prowadzę doradztwo w zakresie ubezpieczeń, pomagam w szybkiej i sprawnej obsłudze Klienta, który potrzebuje natychmiastowej oraz dobrej umowy. Nie wyobrażam sobie, że szukają Państwo ubezpieczenia bez skutków i większych rezultatów. Gwarantuję, że każdy mój Klient dostanie to, czego chce i potrzebuje. Zawsze dobieram ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.
Prowadzę ofertę, w której znaleźć można ubezpieczenia osobowe: na życie, wypadkowe, chorobowe, NNW szkolne. Posiadam także ubezpieczenia majątkowe: nieruchomości, samochodów, maszyny i urządzeń.

Poszukuję osób do pracy w moim biurze w Skoczowie jako Doradca Klienta Indywidualnego

Zakres obowiązków:

  • prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb
  • pozyskiwanie klientów
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • realizowanie założeń planów sprzedażowych

Wymagania:

  • średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat.B
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • chęć nauki

Firma oferuje:

  • tylko umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę multisportu i bony sodexo
  • paczki na święta
  • dofinansowanie do wczasów każdego pracownika
Zawód:
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4100-5600 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
02-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MetLife

Doradca Ubezpieczeniowy MetLife

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa agencyjna
MetLife
MetLife
Rekrutacja online
4000-15000 zł
B2B netto/mies.

POLECANA
Katowice
Opublikowana:03-07-2020 POLECANA

REFERENT D/S UBEZPIECZEŃ Z DOŚWIADCZENIEM

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa na okres próbny
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomecki Andrzej
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Orzesze
Opublikowana:23-06-2020
od 3000 zł

PRACOWNIK BIUROWY -AGENT UBEZPIECZENIOWY

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Mysłowice
Opublikowana:01-04-2020
od 1033 zł

REFUNDACJA 150 - AGENT UBEZPIECZENIOWY (UZUPEŁNIENIE UMOWY NR 15/2017)

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa o pracę
od 2600 zł
Świętochłowice
Opublikowana:14-02-2020
od 2600 zł

SPECJALISTA DS UBEZPIECZEŃ

ubezpieczenia saw agata kiersten
od 2600 zł
Siemianowice Śląskie
Opublikowana:09-06-2020
od 2600 zł

AGENT UBEZPIECZENIOWY

od 2600 zł
Sosnowiec
Opublikowana:21-02-2020
od 2600 zł

UBEZPIECZENIA DORADZTWO USŁUGI ANDRZEJ SZEWCZYK
od 3000 zł
Trzebinia
Opublikowana:30-04-2020
od 3000 zł